| Ankomstdag | Förnamn| Efternamn | E-post | Passagerare | Rumstyp| Delar rum med| Önskemål
Torsdag Per-Eric Nilzén per.nilzen@gmail.com Christina Double room Christina -
Torsdag Per Ove Kjellborn perove.kjellborn@gmail.com Laila Olsen Double room Laila Olsen
Torsdag Gynther Revitz gynther.revitz@gmail.com Birthe Dubbelrum Birthe Jeg har en stærk fiskeallergi
Torsdag Hans Fog hansogmette@familien-fog.dk Mette Dubbelrum
Torsdag Finn Kjær Hansen fkh2690@gmail.com Anita Dubbelrum
Torsdag Jan Skytte Pedersen Jsp@herm.dk Marianne Fisker Pedersen Dubbelrum Marianne Fisker Pedersen Marianne - skaldyrsallergi
Torsdag Gunnar Hokfelt gunnar.hokfelt@gmail.com Irene Hokfelt Double room Irene Hokfelt
Torsdag Björn Jakob Tryggvason btrygg@gmail.com Erla Björk Steinarsdóttir Double room Erla Björk EBS - intet gluten, skaldyr, potatis
Torsdag Anita Erikson 47aner@gmail.com Lars Erikson Double room Lars Erikson
Torsdag Lars Jakobsen lj@nyka.dk Enkelrum m delad dusch/toalett Ole Lentz
Torsdag Niels Præstkær Npj@bcbyg.dk Ann Bach Dubbelrum Ann bach Dobbelt rum med bad
Torsdag Ole Lentz Mail@olelentz.dk Enkelrum m delad dusch/toalett Lars Jakobsen
Torsdag Christer Cassåsen imc.cassasen@gmail.com Double room Stefan Holmberg
Torsdag Stefan Holmberg info@vendorengineering.se Double room Christer Cassåsen
Torsdag Erkki Koskinen erkki.i.koskinen@gmail.com Leena Dubbelrum i stuga i samma stuga med Rautio
Torsdag Jan B Pedersen jan.pedersen@bravida.dk Bente Skytte Jørgensen Dubbelrum Bente Skytte Jørgensen
Torsdag Pertti Rautio pertti.rautio@tvingen.se Riitta Rautio Dubbelrum i stuga Dela stuga med Koskinen och Dagfinn
Torsdag Dagfinn Christensen klavechr@online.no Double room Arne Tor Hagaseth
Torsdag Kent - Inge Bernhoff Kent.inge.bernhoff@hotmail.no Dubbelrum i stuga Vidar Røssvassbukt
Torsdag Vidar Røssvassbukt vr@helgelandferdigbetong.no Dubbelrum i stuga Kent Inge Bernhof
Sida 1 av 2